[]

lifecell kullanan var mı?

turkcell şebekesinin sanal operatörü oluyor sanırım. kullananlar normal turkcell ile karşılaştırabilir mi? yani çekmesinde veya internet hızında bir fark oluyor mu? hatta yan yana turkcell ve lifecell hatlarından hız testi falan yapılsa süper olur.

teşekkürler.


 
ikisi de aynı operatör. neyin testi? ha ensarcell'e güvenmiyorum sanal operatörde hız limitlemesi yapıyorlar diyorsanız baştan kullanmayın.
anti ensar tim.

  • ozdek  (15.10.19 22:58:32) 
Mobil operatörlerde ses kalitesi ve ağ bant genişliği öncelik sırasına göre veriliyor. Yoğun ve az baz olan bir yerde internete girmeye çalışırsanız öncelik önce kurumsal üyelerin, sonra platinum üyelerinin olur. Sizi 4 5 6 veya belki 20. Sıraya atar. Yani lifecell’de bant genişliği son sıralarda falan, ses kalitesi de öyle. Ama bunu ne kadar hissedersiniz orası tartışılır. 200mbps internetin 200 olmasından daha önemli değişkenler var.


  • Tears of Devil  (16.10.19 12:27:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.