İyilerin kötüleri haşat ettiği film önerisi :D

Seyrettiğim son 7-8 filmdir, hep kötü taraf diğer taraftakileri öldürdü, sindirdi vs.

Biraz gaza gelmek istiyorum.

HUlk gibi kahramanları değil istediğim ama. Abdürd de değil. Gangster, suç filmi de olabilir.

Person of interest dizisindeki gibi bir şey ya da leondaki son sahneeki gibi ama tabi ölmese daha iyiydi orda. Bİraz untouchables gibi de. Ama 47 roninin sonu gibi olmamalı mesela.

Carlitos way iyiydi, sonu kötü olsa da. Bir de tek başınaydı o filmde. İlk başta tek olsa bile bir şekilde destek görebildiği filmler daha iyi olabilir.

Bir film vardı. texas tarzı bir yerde geçiyor 1800 1900lerde. Bir adam , öldürmeyi bırakmış ama zorla onu buna sürüklediler, kışkırttılar çevresindekileri öldürüp ve orda "hadi artık öldür şunları" diye gaza gelip, her öldürdüğü kişiyle gaza gelmiştim. Fİlmi hatırlayamadım da o kadar iyi bir film değildi. Zaten genelde 5-7 imdb puanı filmleri seyrediyorum.

imdb linkleriyle koyarsanız önerileri sevinirim.

  • megalomaniac  (15.10.19 21:26:40)
  • levpontryagin  (15.10.19 21:34:54)
  • Uncle Sam  (15.10.19 21:59:31)
bahsettiğin film unforgiven'a benziyor.www.imdb.com

onu beğendiysen true grit'i de beğenirsin. www.imdb.com

ya da western olmasın diyorsan scott pilgrim vs the world'ü izleyebilirsin. www.imdb.com
  • sinek kral  (16.10.19 00:20:53)
(bkz: john wick)

  • tanaka  (16.10.19 07:31:08)