Mobil interneti bilgisayarda kullanma

Su an bulundugum yerde internet yok ama bilgisayar var.
Cep telefonumdaki interneti bilgisayarda nasil kullanabilirim.
Bluetoothla eslesti bilgisayar. O kisim tamam. Sonrasinda napicaz?
Kullanilabilir aglarda telefonum cikmiyor
Bi bastan su isi adim adim basitce yazacak biri var mi aslinda :)

Telefonunuzun mobil veriyi wireless paylaşma özelliği yok mu?

  • grgn  (15.10.19 20:39:01)
Anlayamadim grgn :(

  • Flipsflops  (15.10.19 20:39:43)
ayarlar,diğer ayarlar-bağlanabilir ve taşınabilir wifi- açtıktan sonra pcde görünecektir. orda şifresi filan da vardır.

  • Bartebly  (15.10.19 20:40:31)
bluetoohta gerek yok, telefonun ayarlar kısmından mobil veri erişimini bulup açın, pcnin wifi da görecektir. aynı kısımda şifre de yazar, şifreyi yazıp bağlananilirsiniz.

  • tabirimekruh  (15.10.19 20:40:58)
Edit: simdi bi android belirdi wifi'da. O da sifre istiyor. Benim mobil operatorun sifresi ne ola ki
Ay cok cahilim valla keske olsem :D

  • Flipsflops  (15.10.19 20:41:36)
Yapamadim tesekkurler yine de

  • Flipsflops  (15.10.19 20:45:30)
Tamam tamam oldu :)

  • Flipsflops  (15.10.19 20:50:53)
Bluetooth'u kapatın.
Ayarlar > Bağlantılar > Mobil Erişim Noktası ve İnternet Paylaşımı > Mobil Erişim Noktası > Yanındaki açma kapama butonuna tıklayıp açın. Sonra kendisine tıklayıp içine girin, wifi şifreniz orada yazar. O şifreyi bilgisayara girin. Bilgisayar normal wifi ağı olarak görecek.

Ben yazarken yapmışsınız. :)
  • grgn  (15.10.19 20:54:10 ~ 20:55:20)