ankara'da bu ara ne giyiyorsunuz akşamları?

güneş battıktan sonra mont giyecek kadar soğuk oluyor mu? yoksa kalın hırka yeterli olur mu? bir gece için mont taşımak istemiyorum ama akşam donarak ölmeyeyim.

Bu ara iyi gibi. Gunduz tisortle ciktim usumedim.

Aksam cikarsam tek pamuklu oduncu gomlegi giyip kollarini kiviriyorum.

Usumedim son bi haftadir.
  • bir3iki7  (15.10.19 19:14:51)
son gunler daha iyi; cok usuyen biri degilseniz hafif bir sey isinizi rahat gorur...

  • sweetoffice  (15.10.19 19:25:37)
gündüz çok sıcak genelde tişört
öğlene doğru ve akşam üstü kazak
sabah ve akşam tişört+kazak+mont
:)
  • lata  (15.10.19 19:29:06)
SERSERİ ÇEKETİ ismini verdiğim, deri de değil ama plastik diyim, saçmasapan bi ceketim var. motorcu şeysilerine benziyor. tişörtün üstüne onu giydiğim ve önünü açık tuttuğum halde akşam karanlığında 20 dakika yürüsem terlemeye başlıyorum.

yani kolay üşüyen biri değilseniz tişörtle bile dolaşırsınız. risk almayayım derseniz inceden bir hırka iş görebilir. en azından son 8-10 gündür böyle. nasıl iş anlamadım. bi ara 4 dereceyi gördüm ben gece, son zamanlarda yazdan kalma havalar. neyse böyle iyi, kombiye para yok.
  • der meister  (15.10.19 19:44:01)
Monta gerek yok. Hırka, ceket iş görür

  • elorelia  (15.10.19 20:28:32)
ben akşam 12-1 civarına kadar polarla iiydim haftasonu. havalar iyi gidiyor gibi...

  • babilbaligi  (16.10.19 09:13:12)