[]

İstanbulkart hesap hareketleri ?

Banka kartının hesap hareketlerini goruntuleyebildigimiz gibi İstanbul kartın da hesap hareketlerini görüntüleyebilir myz ? Şu tarihte şu kadar yüklendi , şu tarihte şu kadar harcandı , vs .
 
bindigin otobuse kadar gosteriyor karti kaydedince ibb uzerinden.


  • in vino veritas  (15.10.19 18:37:22) 
ivit, icinde ne kadar kaldi vs hepsi detayli detayli yaziyor. cogzel.


  • turbo sadık  (15.10.19 18:42:10) 
mobil uygulama üzerinden her şeyi görebiliyorsunuz.


  • tabirimekruh  (15.10.19 19:08:23) 
peki ben de madem yeri geldi sorayım. geçen bi kart buldum içinde de 10 lira vardı harcamadım ama duruyor. sahibini bulabilir miyim? bulamazsam kullansam ne olur?


  • gameofannen  (15.10.19 19:42:21) 
www.istanbulkart.istanbul 'dan görüntülenebilir.

Anonim isimsiz olan kart bulduysanız sahibini bulma ihtimaliniz düşük, kart kişi üzerine kaydedilmiş olabilir seri numarası ile, fastpayle görüntülenebilir bir ihtimal.
  • atom karincanin torunu  (15.10.19 21:07:08) 
Tc kimlik numarama kadar bilgimi istiyolar yaa . 5 liradan emin olamadim diye kaydolmayayim en iyisi . :/


  • shiningkid  (16.10.19 06:36:05) 
Zaten TCK ne kadar tüm bilgiler onda var, kontrol için öyle istiyorlar.
mesela adını yanlış girince tckn eşleşmefi diye hata verecek.

  • biseysorcaktim  (16.10.19 07:39:17) 
Dogru . Bu basit mantigi yurutemedim . Neyse kaydolurum belki . :D


  • shiningkid  (16.10.19 18:45:47) 
Fastpaydam baktım isim çıkmadı


  • gameofannen  (16.10.19 19:20:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.