[]

ya bu sinemaya gidemeyenler filmi evde izleyebilse ya?

neden böyle bir sistem yok. mesela ben şu aralar sinemaya gidemiyorum. çocugu bırakacak kimse yok. ama joker filminide izlemek istiyorum. neyse parası vereyim evde bakayım hangi çağdayız?
 
Öyle bi şey olsa sinemaya kim gider ki bunun patlamış mısırı var kolası var, hatta sinema sektörünü ayakta tutan gelir kaynağı patlamış mısır bile diyebiliriz bu anlamda. Misal Organize İşler sinemada oynarken aynı zamanda Netflix'teydi, hasılata bakmadım ama -film de dandikti gerçi- Netflix'te daha çok izlenmiştir bence.


  • angelus  (15.10.19 16:51:37) 
Filmleri sinemayla eşzamanlı internette yayınlasalar anında korsan olarak piyasaya düşerdi ve milyon dolarlar harcanmış bir filmin geliri maliyetini bile kurtarmazdı.

Bu yüzden önce sinema arkasından bluray, dvd vs, ondan sonra online izleme platformaları, en son da tv kanallarına düşer.

Artık kaliteli sinema çekimleri oluyor, ben webrip veya brrip piyasaya düşene kadar izlemiyorum ama bu da tercih edilebilir
  • kimlanbu  (15.10.19 17:08:56) 
bazı film ler sinema da seyirliktir.


  • jamswety  (15.10.19 17:31:02) 
e neyse parası vereyim pozisyonu varsa gidilir ki sinemaya. yani ne bileyim anne başka şehirdedir, çağrılır. biletler karşılanır. ya da eşin annesi. ya da yenge menge ne bileyim.

film de çok iyi değil. abartılıyor biraz. kötü değil de iyi de değil.
  • nasıl yani  (15.10.19 17:34:32) 
çok zengin insalara bu hizmeti sunanlar varmış: www.slashfilm.com


  • okumakistiyorumburadakileri  (15.10.19 18:00:28) 
biraz vizyonda kaldıktan sonra hemen torrente düşüyor zaten.. azcık sabırlı olun benim gibi :)


  • strobist  (15.10.19 18:02:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.