[]

kalpteki ağrı gaz değilse nedir?

şu malum kalp sıkışması peşimi bırakmadı bugün, bence gaz değil şu an bu, hiç öyle gazlı sindirimli bir problem hissetmiyorum. neden sıkışıyor bu kalp? sanki doktora gitsem bile gazdır gaz diyecek gibi hissediyorum :D yaşım genç, genel olarak sağlıklıyım bence.
 
Ben de senin gibi gazdır gazdır diyordum, aort kapağında ve kökünde sorun çıktı. kardiyolojiye gidip muayene olmak bu kadar zor olmamalı sanırım. geçmiş olsun


  • teknikekip  (15.10.19 13:46:41) 
kas ağrısı (miyalji) olabilir ama genç olmana güvenme, kardiyoloğa görün. doğuştan gelen ve zamanla gelişen hastalıklar çok oluyor kalpte.


  • sir gawain  (15.10.19 14:28:45) 
Anksiyete. Panik atak.


  • birdenbire  (15.10.19 22:47:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.