[]

İlgin hoşuma gidiyor diyen erkek

Ne anlayabiliriz sadece bu cümleden?

Senden hoşlanmıyorum ama ilgin hoşuma gidiyor?
Senden hoşlanıyorum ve ilgin de hoşuma gidiyor?

 
iliski istemiyorum ama ilgi de egoma iyi geliyor, muhtemelen seni surekli yanimda tutucam hatta seninle birlikte olmak da isticem ama asla istedigini vermicem (iliski manasinda).

de olabilir.
 • interview with the vampire  (15.10.19 13:27:14) 
bana iyi geliyorsun cümlesini uyandırdı kafamda. İlgin hoşuma gidiyor deyip kendisi de ilgi gösteriyorsa aynı miktarda, sorun yok bence ama bunu söyleyip seninle çok ilgilenmiyorsa çıkışa kadar eşlik edebilirsin.


 • ckgoneforawhile  (15.10.19 13:30:04) 
Simdilik konustuklarin/soylediklerin hosuma gidiyo ama ilerde sikilirsam(digerlerinde oldugu gibi) yol verebilirim. Simdiden kusura bakma/ona gore konusalim/hazirlikli ol vs.vs..

Demek daha cok sanki.

Hoslanma konusunda da bi sey demek yanlis olur.
 • bir3iki7  (15.10.19 14:16:45) 
ilgin hoşuna gidiyordur. sadece ilgin hoşuna gidiyordur. senin verdiğim ilgi haricinde başka bir şey ilgisini çekmiyordur.


 • sanzelize canavari  (15.10.19 15:09:41) 
"ilgin hoşuma gidiyor fakat henüz karşılık vermek istemiyorum ama ilgini de eksik etme."

bir süre daha devam et karşılık alamıyorsan ilgi gösterme
 • tabii lan manyak mısın  (15.10.19 18:14:07) 
gayet açık.
ilgin hoşuma gidiyor diyorsa, ilgin hoşuna gidiyordur işte.
gördüğü ilgiden memnun, "devam et, çekme kendini" diyor.
devam etme sonucunda bu bir hoşlantıya da dönüşebilir, bir süre sonra bitebilir de.

şu andaki süreci ve gidişatı onaylamış, memnuniyetini dile getirmiş yani.
 • blatta hiberna  (15.10.19 18:27:23 ~ 18:28:03) 
Senden hoşlanmıyorum ama ilgin hoşuma gidiyor? (bence) meali:egoma iyi geliyorsun böyle takıl en fazla sevişiriz sonra behlül kaçar.

Senden hoşlanıyorum ve ilgin de hoşuma gidiyor? (bence) meali:Güzel kızsın ilginde süper her şey güzel gidiyor,etkileniyorum vb...
 • wacot  (15.10.19 19:17:50) 
Karsilik vermiyorsa bunu soyleyip evet ego tatmini yapiyordur. Kadinlarda sinir oldugum bi sey, erkeklerde hele hic hic cekilmiyor. Direkt iletisimi kes bence. Karsilik veriyorsa ya da verecek gibiyse o zaman guzel bi laf etmis sayiyoruz.


 • Flipsflops  (15.10.19 21:37:50) 
senden hoşlanmıyorum ama ilgin hoşuma gidiyor demek.


 • asteriks  (15.10.19 21:59:47) 
Blatta+1

Diğerleri net sallamış.
 • enis buyutucu  (17.10.19 18:40:55) 
Erkeğin kezbanı.


 • bitchesaintshit  (17.10.19 18:58:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.