[]

lazer epilasyon

Kollarıma yaptırmak istiyordum ama görevli kollarımın güneşten yandığı için esmer olduğunu ve hamamda kese yapmamı söyledi. Vücudumun normal renginden daha esmer, saatimin altı falan beyaz yani.

Renk keseyle gerçekten açılır mı ve ben bunu evde yapamaz mıyım illa hamama mı gitmem lazım?


 
evde kese ve hamamda kese arasında dünyalar kadar fark var. benim de güneş yanığım ve batıklarım var. önümüzdeki ay rengim açılır diye düşünüyorum. lazere gitmeden de hamama gideceğim. batıklar için özellikle birden fazla hamama gitmeden kurtulamıyorum ben.


  • anarsika  (15.10.19 10:58:19) 
2 ay bekleyip kendi kendine açıldıktan sonra da gidebilirsin.


  • lcha  (15.10.19 11:06:01) 
Kol için 2 seans yeterli oldu bende. Bence de 1-2 ay bekleyin.


  • the coon  (15.10.19 12:05:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.