Tablet PC'ler hakkında birkaç soru.

Gidip mağazalarda inceleyeceğim ilk defa ama gene de birkaç soru sorayım istedim.

1000-1500tl arası kötü olmayan bir markada tablet alma fikrim var. Şu aşağıda saydığım şeyleri (PDF ve kitap scanları okumayı saymıyorum elbette) tablette yapmak mümkün mü ?

- USB flash bellek veya SD kart kullanarak film izleme, müzik dinleme hatta müziği PC hoparlörüne bağlama

- Kablosuz internet ortamında netten Youtube'a girebilme

- Whatsapp veya türevi mesajlaşma uygulamalarını indirip kullanabilme

- Bunu sorduğum için mazur görün ama bir de kötü kalitede bile olsa resim çekebilme

alacağım tablette bunların hangileri ya da hangisi olacaktır ? Tabii genel olarak soruyorum, özel bir marka veya işletim sistemi gözetmeden.

-evet
-evet (whatsapp web)
-evet

hepsi olacaktır.
  • dr doofenshmirtz  (14.10.19 23:27:24)
Tablete WhatsApp kuruluyor bildiğim kadarıyla ben kullanıyorum en azından. Cihaz desteklemiyor diyor falan ama çalışıyor. Aktivasyon için bir cep ya da sabit tel girmek lazım tabi.

  • another day in paradise  (15.10.19 00:48:27)
Samsung galaxy tab a var, 3gb ram, full hd ips panel, kalemiyle gayet is görüyor ve 1200 tl civarı. Yukaridakilerin hepsini fazlasıyla yapar. Alacağınız alette 3gb min ram olsun.

  • karacigerim vur kadehlere  (15.10.19 01:14:48)
Chromebook baksaniz kAtlanabilir olanlardan?

  • icim urperiyor  (15.10.19 11:40:34)