[]

Kuaförde saç bakımı yaptırıyor musunuz?

Saçlarım kurudu kuaförler keratin bakımı yapıyorlar ama daha önce yaptırmadım. Yaptırıp memnun kalan var mı? Ya da oraya o kadar para bayılma şu ürünü kullan saçların parlasın derseniz o da şahane olur :)
 
Ben bundan 2 3 kez yaptırdim memnun da kaldim. Kahverengi sacimi sariya cevirmeye calistigim donemde sac uclarim lastik gibi olmuştu. Kestirip bakim yaptiriyodum 2 3 ayda bir saci kurtarmak icin. Ama kullandiklari malzemelerin benzerleri ya eminonundeki kuafor malzeme dukkanlarinda ya da internette satiliyo. Direkt marka aklima gelmedi simdi de sise fiyatini tek seanslik bakima verdiğimi fark etmistim.


  • hindistan cevizi  (14.10.19 22:26:46) 
Keratin bakımını bilmiyorum ama John Frieda'nın tek kullanımlık saç maskeleri hayat kurtarıyor.


  • chitosan  (14.10.19 23:46:46) 
Şundan alıyorsun: m.n11.com

Saçına diplere değdirmeden sürüyorsun. 20dk bekliyorsun. Sonra saçındaki fazlalığı tarakla sıyırıyorsun. Güçlü bir fönle ve yuvarlak tarakla iyice kurutuyorsun. En son düzleştiriciyle her yerine press uyguluyorsun. 2 saat bekleyip yıkıyorsun.
Düzleştirici önemli ama saçına hapsetmesi için.
  • neysene  (15.10.19 00:02:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.