annenize hiç onu sevdiğinizi söylediniz mi ?

ben hiç söylemedim. onu çok seviyorum ama söyleyemiyorum, utanıyorum.

evet, giderek daha sık soyluyorum. insanin annesini sevmesi kadar dogal bir duygu var mi, bundan neden utaniyorsunuz?

  • the end of time  (14.10.19 17:12:35)
soylenmez mi... surekli soylerim, soylemek ve hissettirmek lazim

  • sweetoffice  (14.10.19 17:14:42 ~ 17:58:27)
birini sevdiğimi söylemekten utanmam. ne utanacağım? laps diye söylüyorum. kim olursa olsun. anama bazen, "seviyorum seni kadın" şeklinde bile söylüyorum. ne var ki bunda?

  • nasıl yani  (14.10.19 17:15:14)
Söylüyorum. Sen de söyle niye utanıyorsun ki :)

  • rock n roll  (14.10.19 17:25:03)
acilen bu salakliktan don, gidip saril, sevdigini soyle. ilerde bigun elinde boyle bir firsat olmazsa cok pisman olursun

ayni utangaclik bende de vardi. yendim sukur
  • foster  (14.10.19 17:28:47)
Binlerce defa söylemişimdir.
Nur içinde yatsın.
Hiç söylememiş olsaydım, hiç söylememiş olmanın utancı ve pişmanlığıyla nasıl yaşardım acaba?
  • Mirket  (14.10.19 17:52:39)
bir gun soyleyemezsen cok icinde kalir. soyle mutlaka, her firsatta soyle. seni doguran insan o nesinden utaniyorsun :)

  • in vino veritas  (14.10.19 18:39:16)
Surekli soylerim. Anne baba diyebilmek bile beni asiri mutlu ediyor.

  • hindistan cevizi  (14.10.19 18:41:36)
ben de utanıyorum

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (14.10.19 19:42:37)
Evet, iyi ki söylemişim canım anneme. Nur içinde yatsın.
Dakika geçirmeyin söylemek için.

  • SiyamkedisiZorro  (14.10.19 19:56:17)
Seni seviyorum diyemiyorsanız seviyom seni falan diyebilirsiniz. Sonra normalleşince seni çok seviyorum annem falan dersiniz. Mis gibi. Ben sık sık söylemeye çalışıyorum, her konuşmamızda derim. Üç dört güne bir konuşuruz.

  • sopiro  (14.10.19 20:53:26)