[]

anadolu yakası ev?

üsküdar ya da kadıköyde, düzgün, sessiz sakin, güvenli toplu taşımaya yakın bi yerlerde 1+1 ya da 2+1 ev arıyorum. nerelere bakmalıyım sizce?

edit: kot istemiyorum ve bütçe maks 1500tl.


 
Üsküdar'ın üst mahallelerine ya da fikirtepe tarafına bakman lazım. Merkezi bölgelerde 1500'e kot olmayan ev çok zor.


  • roket adam  (14.10.19 15:36:40) 
Bahsettiğin şartlarda Kadıköy’de kot olmayan ev bulamazsın gibi. Fikirtepe'ye hiç bakma asla sakin bir yer değil. Hatta uzun zamandır burada görev yapan bir Polis dostum Kadıköy’de tek terör bölgesinin orası olduğunu söylemişti. Üsküdar'da Bulgurlu'ya bakabilirsin. Orada evler uygun ve metro var. Ama ben Üsküdar Ahmediye Mahallesini tavsiye ederim, oturan arkadaşım var ve çok rahat güzel bir muhit. Kiralar nasıldır bilmiyorum bir araştır.


  • Mossy  (14.10.19 15:43:24 ~ 17:15:12) 
üsküdar merkezde 1500'e bulursun. Merkez mahallelerde var böyle yerler


  • jenasinans  (14.10.19 15:51:36) 
Uskudar merkezde 1500 e ev bulamazsin bence. Bulsan da iyi bi ev olmaz cunku iyi evler max ekim basi bitti ogrenci istilasiyla. Belki valide -i atik in ust ve ic taraftarında bulabilirsin. Veya ahmediyenin ust kisminda eski ev ama bodrum filan seklinde. Bence en iyi secenek bulgurlu. Daha yeni evler daha uygun fiyatlar metroya yakin kisimlari gayet oturulabilir yerler.


  • hindistan cevizi  (14.10.19 18:39:27) 
Çengelköy Ata 2 sitesine de bakabilirsin.


  • isyankar tosbaga  (15.10.19 10:40:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.