[]

Balkanlar Hakkında her türlü Önerinize açığım.

Herkese merhaba. 9 Kasımda Tiran-Priştine-Üsküp üçgeninde olacağım tam 9 gün.
Pasaportumda Fransa/Nice Amsterdam Roma gibi ülkere girş çıkış damgaları var..( Sırbistana girişte memurlar tarafından durdurulmamamın sebebi olduğunu düşünüyorum )

Sormak istediğim şey ise şu.. Priştinede arkadaşın evinde kalacağız bir tek Tiranda veya Ohrid konaklaması planlıyoruz. Sizce önceden otel rez. yapıp yanımıza almalı mıyız? Direkt Arnavutluğa ineceğiz Tiran'a.. Gidenler varsa Airporttan ülkeye girişte problem yaşayan oldu mu ?

Kasımda Termal şart mı yoksa düşündüğüm kadar soğuk olmaz mı ?

Asla ama asla şuraya git herkes bilmez bunu.. Denilecek yerler/tatlar var mıdır ?

Tişikkirler :)

 
Üsküp'te bir micro brewery var kendi birasını yapıp satan. Bu işlerle ilgileniyorsanız bir bardak için derim.

www.rosencruz.com
  • rosencruz  (14.10.19 14:12:48) 
@rosencruz ilgilenmez miyim.. teşekkürler :)


  • denizmaniaherif  (14.10.19 14:55:35) 
Gitmeme epey az kaldı ( 7 gün ).. keşke daha önce gidenler paylaşsa tiran-priştine-üküp ile alakalı görüşlerini :/


  • denizmaniaherif  (01.11.19 16:59:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.