[]

şirket hesabı açmak için banka tavsiyesi

şahıs hesabı için birçok bankayla çalıştım, ama şirket hesabı için banka konusunda özel tavsiyeleriniz var mıdır diye bir sorayım dedim.
belki bilmediğim bir şey vardır.

memnun olduğunuz ya da olmadığınız bankalar/özellikler var mı?
ltd değil, basit bir şahıs şirketi.

teşekkürler!

 
İşbankası için sıradan bir tc vatandaşıyım. Parama iyi bakıyor.


  • [GODDARD]  (13.10.19 01:30:29) 
şahıs şirketim için denizbank ile çalışıyorum ben memnunum. bu banka hala hesap işletim ücreti alıyor ancak 2 fatura talimatına halledebiliyorsunuz.

artıları: bonus kampanyaları baya iyi. müşteri hizmetleri için beklemeden direkt kobi müşteri temsilcisine bağlanabiliyorsun mesai saatleri içinde. yüksek kredi limiti sağlayabiliyorlar. örn: cogu bankada nakit kredi limitim 30k iken bu bankada 80k. teb ve finans ile anlaşmalı ayda 3 kere masrafsız para çekebiliyorsun gerçi bunun için şirket hesabına gerek yok.

eksileri: halen kredi için dosya masrafı falan kovalıyorlar. kredi işlerimi başka bankalardan hallediyorum bu yüzden düşük miktarlarda kredi çektiğim için. bonus flaş yok.

özetle bonus markası program kullanan bankaları kovalayın bence. işbank halkbank falan bulaşmayın hiç.
  • bisorumvargaliba  (13.10.19 01:53:33) 
enpara sirketim cikardim sirketim icin, yetiyor.


  • müptezel dostoyevski  (13.10.19 02:27:26 ~ 02:27:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.