[]

Hiç ya yanlış düşünüyorsak dediğiniz oluyor mu?

Şu reddit ile ilgili yazıları okudum. Genel olarak onlar manipüle edilmiş deniliyor. Peki biz manipüle ediliyor olamaz mıyız? Nerden biliyoruz haklı olduğumuzu?
 
Akıl var mantık var. Düşün kendin bul.


  • [GODDARD]  (13.10.19 00:15:37) 
Fazlasıyla evet. Sonuçta siyasetin ne kadar kaypak olabileceğini en yakından görüyoruz, o yüzden de olabildiğince net sonuçlara varmamaya ve sadece izlemeye çalışıyorum.
Yine de çok rahatsız edici bir durum tutunacak somut bir veri olmaması. Tankın altına yatan adamın kafası benden daha rahattır eminim çünkü adamın olayı belli.

  • mor bembombom  (13.10.19 07:49:14) 
Reddit ile ilgili yazilanlar nedir bilmiyorum.

Her konuda dusunutrum bunu. Her zaman kafamın bir yerinde yanlis düşünüyor olma ihtimalim var.

Reddit mevzusu nedir?
  • stavro  (13.10.19 09:39:43) 
Reddit mevzusu şu ordaki herkes Türkiye'yi haksız buluyor.


  • olaylar olaylar  (13.10.19 10:40:39) 
Oluyor, olmalı. "Benim dediğim/inandığım/bildiğim 100% doğru" algısı hiçbir işe yaramaz, böyle bir düşünce yapısıyla bir yere varılamaz. Fikirlerini test etmek, olaylara sana karşı çıkan insanların gözünden değerlendirmek, onlar hatalıysa da neden hatalı olduklarını, o hataya neden ve nasıl düştüklerini anlamak önemlidir.


  • salihdt  (13.10.19 12:37:55 ~ 12:43:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.