[]

3 kişi eve çıkmak

güncel ödediğim kira+aidat+faturalar maaşımın yarısına neredeyse tekabül ediyor ve ev eski, kışın donuyorum.

arkadaşımın evi 1.5 yıllık yepisyeni. taşınacağım oda büyük ve ebeveyn banyosu var. sabit giderlerim yarıya düşecek. beni baya rahatlatacak.

çocuklardan biri 10 yıllık arkadaşım, diğeriyle meraba merabamız var.

oda büyük olduğu için koltuğumu falan atar odada takılırım diyorum. tek yaşamaktan çok memnunum ama dediğim gibi bütçe dayanmıyor artık.

3 kişi çok sıkıntı çeker miyiz? çocuklardan biri sık sık başka şehirlere gidiyor.

 
arkaaşlarının arkadaşları eve sık sık gelip gitmezse sorun olmaz bence.


  • teritori  (11.10.19 17:17:32) 
bu işler hiç belli olmaz. 10 yıllık arkadaşın ile sorun yaşayıp diğer arkadaş ile daha iyi bile anlaşabilirsin. ama 10 yıl tanıdığın birisiyle eve çıkman sorun yaşama ihtimalini çok düşürür. ben üniversitede 1 çok yakın arkadaşım, 2 de senin gibi merhabam olan arkadaş ile toplamda 4 kişi eve çıktık. hiç de sorun yaşamadık.


  • surprise  (11.10.19 17:25:05) 
eski ve iyi arkadaş olman iyi ev arkadaşı olacağın anlamına gelmiyor katiyen, bunun altını çizerek belirteyim.


  • hem şişko hem deli  (11.10.19 17:29:32) 
7 yillik yakin arkadasimin evine tasindim gecen sene, 1 tane de ilanlardan birini bulmuştu yeni. 3 kisiydik. Hic tanimadigim kizla cok iyi anlastik cok seviyorum ve harika bi ev arkadasiydi. 7 yildir arkadasim olani bogarak öldürmeden 1 senemi bitirip taşındım. 3 kisi olmakta bi sıkıntı yok. Maddi olarak cok da faydasi oldu. Ama ustteki yoruma katılıyorum iyi arkadas olmaniz iyi ev arkadasi olucaginiz anlamina gelmez. Her halukarda bi mesafeniz olsun. Sınırınız belli olsun.


  • hindistan cevizi  (11.10.19 17:38:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.