[]

Kadın doğum ve randevu

Kardeşim için randevu almak istiyorum kendisi 17 yaşında fakat tüm doktorlar neredeyse 18 yaş ve üzeri hastalara bakıyor. Mhrs’de öyle bir yazı var. Ne yapmalı ? 18 yaşından küçüklere bakan da bulmak için aramalı mıyım neden böyle ?
 
Hangi şehirdesiniz?

Üniversite hastanelerini denediniz mi?

İstanbul'daysanız; itfrandevu.istanbul.edu.tr
  • chihirovekohaku  (11.10.19 00:15:56) 
izmir, denemedim. sebebini merak ediyorum ya neden acaba.


  • garavel  (11.10.19 01:12:05) 
18 yaşından küçük birinin hamile olduğu vs gibi durumlar ortaya çıkarsa otoritelere bildirme zorunlulukları vardır herhalde değil mi? Böyle işlere girişmemek için istemiyorlardır belki? Sadece tahmin yürütüyorum.
Bir yandan da bilemiyorum çünkü ben polistik over sıkıntıları yaşadığım için 15-16 yaşından beri giderdim annemle, yeni bir şey mi acaba?

  • sopiro  (11.10.19 08:02:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.