Çok amaçlı kullanım için kulaklık tavsiyesi

Merhabalar,

Kulaklığım bozuldu ve yeni kulaklık almam gerekecek önümüzdeki aylarda. Yalnız hem oyun oynayan hem de çok müzik dinleyen biri olarak almışken hepsine yetecek, hepsinden tat almamı sağlayacak bi' şey alayım diyorum.

Şöyle ki...

- Bluetooth olsun istiyorum, bilgisayar başında kabloyla kullanırım da dışarıda kabloyla gezmekten sıkıntı geldi.

- Genelde oyun kulaklıkları eşşşek kadar oluyor, mümkünse olmasın. Kulaklıkla insan içine çıkabileyim istiyorum rahat rahat.

- Kulağı kaplayanlardan olmalı ve mümkünse 7.1 destekli olmalı. (deneyim edinmediğim için avantajı nedir bilmiyorum, o kadar da mühim değil diyip açıklayabilirseniz anlarım)

Bu bağlamda benim şu ana kadarki araştırmalarıma göre bazı adaylar şöyle:

- Steelseries Arctis 3
- Logitech G433 (Müzik performansı konusunda iyi eleştirileri yok)
- Bose QC35 II (7.1 değil ve bazı eleştirileri kararsız bırakıyor)
- Audeze Mobius (bu bayağı iyi duruyor ama fiyatının da maşallahı var, en pahalı opsiyon)

Şimdilik fiyat konusunu düşünmemeye çalışıyorum black friday'de bi' şeyler düşürürüm belki diye. Ayrıca 7.1'in vereceği hissiyatı bilmiyorken bir de sanalı ile reeli arasındaki farkı bilmem imkansız, o yüzden Arctis 3 listede zaten.

Özetle bu konuda genel tavsiyelere ve bilgilendirilmeye ihtiyacım var birinci ağızlardan.

Çok uzun oldu, umarım okursunuz ve yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler. :)

7.1 desteklemiyor ama listende görmediğim için yazıyorum.
Sony WH-1000XM3 kullanıyorum 4 aydır. koşu, bisiklet, yolculuk, iş, film, müzik.. ben fazlasıyla memnunum.

  • iamnotarobot  (10.10.19 21:13:47)