[]

Arka 2 ayağı tutmayan köpek

ben köpeklerden hoşlanmam ama elbette acı çekmelerini istemem.

eskişehir'in alpu ilçesinde bir köpek var, duyduğuma göre arka iki ayağına ..... biri araçla çarpmış ve köpek resmen sürünerek geziyor. beyaz köpeğin arkası simsiyah.

ne yapılabilir bilmiyorum. belediye yardım edermiş, haytap bakarmış ben pek inanmıyorum bunlara. hele belediyeden hiç ümidim yok. bazen köpeği yürümeye çalışırken görüyorum, hayvan çok kötü.

ilk gördüğümde fotoğrafını da eklerim.

internette görüyorum tekerlekli bir şeyler falan yapıyorlar böyle köpeklere. kim nerede yapar, kime başvurmak lazım? bir umut buradan imkanı olan birileri çıkar... biz de yapabileceğimizi yaparız. yetişkin köpek.

 
bukundugunuz bolgedeki aktif haycan koruma facebook gruplarina ulasirsaniz yardim edecek ve neler yapilacagini bilen insanlar cikcacaktir.


  • orpheus  (10.10.19 21:34:22) 
götürebiliyorsaniz üzerinden çok da vakit geçmeden yakındaki bir veteriner fakültesi hastanesine götürmenizi tavsiye ederim. zira köpeğin problemi yürütece vs.e kalmadan çözüledebilir. ihmal yüzünden kendi bacaklari yerine yürütece mahkum etmek çok sağlıklı bir karar olmaz. ama bunun için öncelikle muayene olmasi sart ve bir an önce ! yürüteç en kolayı emin olun. çok geçmiş olsun.


  • herifbismisresmen  (11.10.19 01:00:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.