[]

Lipo piller konusunda bilgili elektrik-elektronik mühendisi var mıdır?

Öncelikle merhaba

Lipo piller konusunda bir problemim var, rc arabam için aldığım piller, traxxas marka ve bu pillerin şarj çıkışları kendi içinden balans sistemli.

ama elimde standart bir balanslı lipo şarj aleti var. şarj aletinin çıkışı artı eksi ve balans. yani şarjın dışında balans için ayrı bir şey var.

ama bu pilde balans ve şarj kısmı beraber.

konuyla ilgili birileri varsa fotoğraflarını falan da gönderebilirim.

teşekkürler

 
"Traxxas id" isimli dönüştürücü gibi bir aparat var sanırım. Bir bakın sizdeki pille uyumlu mu diye


  • reactionic  (10.10.19 18:33:01) 
abi var da türkiye'de bulamadım bunu. varsa bildiğin bir yer önerir misin. :)


  • emfuzi  (11.10.19 15:26:34) 
Cikisin fotografini atsana bi? Bendeki lipo'larin ucu uymmadigi icin kendim uygun konnektor lehimlemistim mesela.


  • stavro  (11.10.19 15:42:18 ~ 15:42:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.