[]

Istanbul Terzi Tavsiyesi (Beşiktaş/Şişli/Sarıyer/Kadıköy)

Birkaç kot bir de bir beden büyük gelen sweatshirt yaptırmam gerekiyor. Bahsettiğim bölgelerde terzi önerisi lazım, nereleri önerebilirsiniz? Bu konuda hiç bilgim yok. İşini iyi yapabilecek terzi önerileri çok faydalı olacak.
 
beşiktaşta balıkçılar çarşısının hemen yanındaki elma pubın köşesinden girilen dar sokak gir biraz ilerle solda anahtarcı vardı onun yanındaki kapıdan gir birinci kat terzi musa kime sorsan gösterir


  • baknedicem  (10.10.19 21:12:23) 
Marmara üniversitesi Göztepe kampüsü karşısında Starbucks'in sokağına girin. Soldan üçüncü sokakta Terzi Nihat var. Uygun fiyata temiz iş yapar. Tavsiye ederim.


  • kedili madam  (10.10.19 23:01:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.