[]

TV alacağız WebOs ne demek oluyor?

s.b.
 
WebOS LG'nin kendi televizyonlarında kullandığı işletim sisteminin adı.
Şu an için piyasadaki en işlevsel, hızlı ve pratik olan işletim sistemi bana göre.

  • baharat  (10.10.19 15:45:40) 
her marka tv kendi işletim sistemini kuruyor.

samsungda tizen var
toshibada android var (emin değilim.)
gibi gibi..

webos cep telefonu kullanırmış gibi rahat bir işletim sistemi.
  • feel the blanks  (10.10.19 15:54:17) 
akıllı TV aslında basit bir bilgisayar

bilgisayarların işletim sistemi var mesela Windows gibi. televizyonun işletim sistemi de webos. Yani akıllı özellikleri webos üzerinden biglisayar kullanır gibi kullanacaksınız.
  • cedex  (10.10.19 16:07:55) 
Yukarıda denmiş lg tv nin işletim sistemi. Ben çok başarılı ve pratik buluyorum. Üst versiyon olsun ama dikkat edin.


  • Trene çelme atan adam  (10.10.19 16:13:36) 
Ben bu konulari baya iyi arastirdim. Bilginiz yoksaniz beklentilerinizi yazin yardimci olayim.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (10.10.19 16:45:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.