[]

Ey Vücut Geliştirmeden Anlayan Kişi!

Sen kimsin ya?!
Konumuza dönelim.
Ben vücûd olarak öeh bir insanım. Sorumum ise iki tane:
1. Güçsüz ve zayıf kollar
2. Göbek ve bel simiti
Bunları ağır ağır da olsa şekle sokacak hareketler yazsanız ben de uygulasam.

Elimde sadece 2x4kg dambıl var.

(Not: Erkek. 1,74m & 80 kg

 
  • kitik  (10.10.19 15:38:38) 
Göbek ve bel simiti için yapabileceğin tek şey (Bak dikkat edersen, en iyi şey falan demedim. Tek şey dedim.) Elindekini ağzına götürme hareketini azaltacaksın.
Daha az ama daha kaliteli beslenmeyi dene yani.

  • Mirket  (10.10.19 18:45:20) 
sadece spor ile olmaz saglikli bir diyet de yapmak zorundasin.


  • orpheus  (10.10.19 21:37:52) 
darebee.com burdan öneriirim seçmeyi


  • CursedChico  (11.10.19 00:19:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.