[]

istanbul'da ucuz otel

Cumartesi gecesi için bir otel arıyorum. 100 tl civarında.. bu fiyatın altında genelde hep ortak banyo ve tuvaleti olan ranzalı hosteller var. cnr expo'ya gideceğim. metroya yakın olan her yer uyar. var mıdır bildiğiniz güzel bir otel?
 
güncel fiyatları bilmiyorum ama öğretmenevi olabilir


  • archery  (10.10.19 14:32:13) 
aksaray metronun orada oteller var ucuzdur


  • bir soru sorcam  (10.10.19 14:47:23) 
Küçükçekmece meydan da Martı Otel var.
Hergün önünden geçiyorum servisle. 2 kişilik oda gecelik 80 TL yazmışlar.
Gidip bakabilirsin, içi nasıldır bilgim yok. Metrobüse 5 dk mesafe
  • birbilsem  (10.10.19 15:35:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.