[]

Bornova konaklamalı

Bir İzmir'de ne yapılabilir? Cumartesi efes ve şirince görülecek. Akşam tekrar Bornova'da olacağım konaklama orada çünkü. Akşam ne yapabilirim ve pazar 6 da döneceğimi düşünürsek sabahtan 6 ya kadar nasıl vakit geçireyim. Değişik yerlerini görmek tercihim. Yani görülmesi gereken yapıları müzesi vs var mıdır?
 
Bornova'dan metroyla konağa gidip oradan yürüyerek Kemeraltı, Basmane, oradanda yine yürüyerek Alsancak tarafına geçersin Kordon'da veya Kıbrıs şehitlerinde bi barda bişeyler içer takılırsın.


  • philiptraum  (10.10.19 14:27:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.