[]

güneş gözlüğüne çevrilebilen gözlük çerçevesi

bunun örneklerini görebileceğim, çeşitlerine bakabileceğim hatta kullananların yorumlarını inceleyebileceğim bir platform var mı internetlerde? bunun bi adı var mı bu arada, kastettiğim şey normal numaralı gözlük düşünün, güneş gelince siyah camları olan ikinci bir çerçeveyi geçiriyorsunuz camların üzerine, güneş gözlüğü oluyor. süper babada sermet falan kullanıyordu bunun ilkel versiyonlarından birini, yaşı yeten hatırlayacaktır.
 
alternatif olarak fotokromik camlı bir gözlük alabilirsin. güneş çıktığında kendi kendine kararır.


  • sinek kral  (10.10.19 17:14:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.