[]

şimdi biz esad'nan mı savaşıyoruz?

he? babaannenizi aydınlatın, gerçekten bu savaş hakkında en ufak bir fikre sahip değilim, siyasetle ilgili en ufak haber takip etmiyorum dokunduğu için, bir sabah gözlerimi açtım savaş diyor herkes, neyin savaşı bu?




 
Türkiye esadla hiç doğrudan savaşmadı. Işid ile savaştık şimdi ypg.


  • catch the arrow  (10.10.19 13:12:07) 
Halkı diriliş ve çukur gibi dizilerle şiddet fetisisti yaptılar. Şimdi meyvesini topluyorlar. Yihhu taş üstünde taş birakmayacaz.


  • prizmatik  (10.10.19 13:28:15) 
yok. suriye'de ic savas cikinca ulkenin kuzeyinde kurtler bi nevi kendi yonetimlerini kurmustu. abd destegiyle iyice palazlandilar, suriye'nin kuzeyine yerlestiler.

simdi o kuzeydeki koridor basimiza bela olmasin, orada kurt devleti kurmaya kalkmasinlar diye oraya daliyoruz biz. esad hem mutlu hem mutsuz. mutlu cunku kurtlerin canina ot tikayacaklar. mutsuz cunku turkiye suriye topragina girdi ve kolay kolay cikmaz.

velhasil simdilik esadlik bir durum yok.
  • der meister  (10.10.19 13:28:36) 
esad değil esed. kardeşim esad oldu kahrolsun esed :(


  • '  (10.10.19 13:32:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.