[]

Ankara'da ne yapılır?

Ankara'da oldukça yeniyim. Sürekli iş başvurusu yapıyorum, cevap beklerken delirmemek ve faydalı işler yapmak adına Ankara'da neler yapılabilir?

Önereceğiniz STK var mı? Ya da Kızılay'a yakın olan su kafede rahatça kitap okursun, kafanı dağıtırsin türevi önerilere açığım.


 
gagamenjero ya da adı gaga play mi oldu bilmiyorum ege kayacanların mekanı var.
hatta önümüzdeki 1 2 hafta içinde ayça şen stand up ı var.
ankarada olsam kesin ona giderdim ben mesela.
  • rentts  (10.10.19 13:37:45) 
www.meetup.com .

buradan yeni kişilerle tanışarak hobide veya iş için bağlantı kurabilirsiniz belki.
  • insomniacelrohir  (10.10.19 13:55:02 ~ 13:55:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.