[]

kıvırcık saç şekillendirme

merhabalar

kıvırcık saçlarınızı şekillendirmek özellikle buklelerinizi daha da belirginleştirmek için kullandığınız ürünler nelerdir?


 
fiyatı uygun olduğu için banyo sonrası saçım ıslakken şunu kullanıyorum. www.watsons.com.tr

indirimdeymiş yine, deneyebilirsiniz.
  • 1286  (10.10.19 12:44:32) 
Ogx coconut oil sampuan, ayni serinin sac kremi ve pantene 7-24 mükemmel bukleler.


  • chitosan  (10.10.19 12:58:25 ~ 17:39:08) 
ben bu ürünü kullanıyorum. yıkadıktan sonra nemliyken sürüyorum hem tiftik gibi olmasını da engelliyor.

www.gratis.com
  • red morning  (10.10.19 20:21:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.