[]

Kulaklık artık ömür törpüsü olmasın..

Ben kulaklığımı cebime dürüp sürekli yanında gezdiren, günlük ortalama 30 dakikasını kulaklığın birbirine karışan kısımlarını düzeltmekle harcayan ve yılda en aşşa 2 kere kulaklığa güzel para gömen biriyim. Bana bir el uzatın ve Fiyat/performans kavramını da gözeterek cepte dolaşmayan düzgün ve çok pahalı olmayan bir kulak içi kulaklık önerin.Lütfen.
 
samsung earbuds


  • brkylmz  (10.10.19 09:59:49) 
Bir kere göm tam göm daha da gömme diyorsun. Mantıksız değil. Teşekkürler.


  • denizmaniaherif  (10.10.19 10:01:53) 
Hocam 4 yıldır iphone kulaklığı kullanıyorum. Bi de her gün kullanıyorum yani öyle ayda yılda bir değil. Ses kalitesi standart ama aşırı sağlam, hiçbir şey olmadı.


  • plutongezegendegilmi  (10.10.19 11:03:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.