[]

operasyon olmasaydi neyi kaybedecektik?

lutfen tarafli bir soru olarak gormeyin, sadece olaylara uzak metropol insani oldugum icin soruyorum. neden boyle riskli bir operasyon yapiyoruz. avrupanin tepkisi, metropollerde teror saldirisi, askeri ve maddi kayiplar vs..

diyelim girmedik ne zararimiz olacakti?


 
Şu an sadece dağlarda ve köyde gerilla olup “metropollerde terör saldırısı, askeri kayıplara” sebep olanlar var ya heh işte onlar abd destekli devlet kurmayı planlıyorlar. Devlet olup askeri ve ekonomik desteği alırsa bir de yapacaklarını düşün. Kısacası Türkiye 30-40 yıldır savaştığı teröristlerin desteklerle devlet olmasını hemen diplerimizde bayrak sallamasını istemiyor ve bu çok normal, olması gereken.


  • avatar is back  (10.10.19 09:38:56) 
hiçbir kaybımız olmayacaktı.

hiç.
  • babilbaligi  (10.10.19 09:51:39) 
Muhalif birisiyim ama şu an bu operasyona karşı çıkanlar ileride orada bir terör devleti kurulursa bu seferde neden izlendi bir şey yapılmadı diyecekler.

Baştan zaten Suriye politikası yanlış idi. Olaylar buraya gelmeden çok önce bunlara gerek kalmadan engellenebilirdi ama olmadı.

Fakat şu an başka çare de kalmadı bu operasyondan başka. O sebeple doğru.
  • ihanet kac kisilik  (10.10.19 09:52:08) 
tc kanunları ve muhbir vatandaşlar bu soruya burada cevap vermemize müsaade etmiyor ne yazık ki. girmeseydik bu namüsait durumu "kaybedecektik", onun yerine medeni bir ülke olma umudumuzu kaybetmeyi tercih ettik.


  • plutongezegendegilmi  (10.10.19 11:06:55) 
Ekonomi ve toplumun durumu belli, ak parti kan kaybediyor. Sonraki secim cok riskli.
Yani kayip buyuk olabilir. Bunu tersine cevirmek lazim.

  • ebabil curnatasi  (10.10.19 12:47:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.