[]

Windows 7 Tanımlanmayan Ağ sorunu

Dobroye utro,

win 7 bilgisayarımda görseldeki gibi bir hata var. İnternete giremiyorum. Kendiliğinden oldu durduk yere. İnternet bağlantısı var. Wifi ile telefondan bağlanabiliyorum ama kablolu bağlantı yapamıyorum. Bilgisayardan modem arayüzüne de giremiyorum çünkü görmüyor.

Tanımlanmayan ağ yazıyor. Manuel ip atadım olmadı, nasıl düzeltebiliriz bunu.

 
denetim masası, aygıt yönetcisinden ağ bağdaştırıcısını kaldırın. kaldırırken sizi uyaracak sürücü dosyasını sileyimmi diye. ona hayır deyin. ve bilgisayarı yeniden başlatın. otomatik tekrar yüklenecek. böyle bir deneyin. olmaz ise yazın başka şeyler deneyelim.


  • delidir yakalayin  (10.10.19 11:24:23) 
@delidir yakalayin

olmadı, denemiştim bunu.
  • zbrs  (10.10.19 16:23:51) 
wifi stick'ler var 15-20 liraya onlardan alıp deneyebilirsiniz.


  • ycaycayca  (11.10.19 07:17:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.