[]

köpekler havliyor mu sizin orda da? -istanbul-

kopekler havliyor burda durmadan, sizin orda da oyle mi? deprem korkusu sardi yine

yani hep havladiklari icin mi havliyorlar yoksa bu geceye ozel mi?


 
Burada hep havlıyor


  • horowitz  (10.10.19 00:52:06) 
evet


  • msb  (10.10.19 00:53:58) 
yani hep havladiklari icin mi havliyorlar yoksa bu geceye ozel mi?


  • kırmızıayakkabılıgargamel  (10.10.19 00:56:16) 
kadıköyde hiç duymuyorum, yalnız şunu da belirteyim, bizim kapının önünde sinek uçsa havlayayarak kıyametler koparan köpeğimiz geçen olan büyük depremde biz hareketlenince uyandı, esnedi ve uyumaya devam etti. köpek davranışlarından kaygı yaratmayın derim.


  • hypathia  (10.10.19 01:05:14) 
köpeklere güvenilmez +1.

bizimkiler 7/24 havlıyor, deprem sırasında piyasada yoktu hiçbiri.
  • ravenclaw  (10.10.19 01:24:35) 
Köpegine bagli demek.

Hic unutmam 17 Agustos gecesi havlayan kopek kadar uykumu sabote eden baska bi hayvan olmamistir. Hav hav saatlerce uyutmamisti, depremden bi yarim saat once falan uykuya dalmisimdir.
  • msb  (10.10.19 01:46:39) 
burada papağanlar ıslık çalıyor. meteor düşebilir.


  • sinek kral  (10.10.19 01:58:12) 
benim evin önünde her gün havlıyor istisnasız. yer ege.


  • mikahakkinen  (10.10.19 10:19:38) 
umarım sadece denk gelmiştir.

ben de bulunduğum yerde pek köpek havlaması duymam ama bu akşam bir iki tanesi biraz fazlaaca ses yapıyor. inşallah köpekle depremin ne alakası var deyip de bizimle dalga geçen arkadaşlar haklıdır.
  • biseysorcaktim  (10.10.19 23:23:02) 
geçen teke tek'teki uzmanlardan biri, "hadi bu hayvanlar bizim algılayamadığımız frekansları algılıyor diyelim. e iyi de biz algılayamıyorsak elektronik cihazlar var bu işi yapan, onlar da mı algılayamıyor?" minvalinde bir şey söylemişti.

yani köpek havladı, yılan tısladı, sergen attı şampiyonluk geldi vs. bunlar hikaye gibi. nitekim pek çok hayvan sahibi 17 ağustos da dahil olmak üzere "bizimki mal gibi yatıyodu öyle, hiç tepki vermedi" diyor.

ankara'nın göbeğinde sayılırım, burada bazı geceler köpekler acayip havlar. hatta ulurlar. bayağı ürkütücü bir ses oluyor gecenin derinliğinde. takdir edersiniz ki burada deprem olmuyor, en azından büyük deprem...

velhasıl bulşit yav, siz kendi üzerinize düşeni yapın. köpek bu, havlamayıp ne yapacak?
  • der meister  (10.10.19 23:29:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.