[]

Erkek sweatshirt

Merhabalar, 19 yasindaki erkek kardesime kapusonlu sweatshirt alicam hediye. Maviden aldim ama ince mevsimlikti. Bi de ici daha polarli kalin gibi olanlarından aliyim diyorum. Gecen sene Kaft'tan almistim ama boylari kisa geldi genislik iyiydi beli kisa kaldi. Kaliplari olmadi yani. Siz nerden aliyosunuz? Hangi markaya bakiyim? 150 -200liraya kadar bakiyim diyorum. Tesekkur ederim.
 
Hoodie'de gap'çiyim ben ama 300'e doğru çıkman gerekir.
Alternatif için pull&bear'a bakabilirsin.

  • Bruce  (10.10.19 00:19:33) 
Koton, pull and bear, lcw, Colin's.


  • westblack  (10.10.19 09:03:47) 
h&m


  • archery  (10.10.19 09:34:16) 
Gap'da indirim kovalarsan kesinlikle gap ama arkadaşın dediği gibi fiyat yüksek.

o yoksa 19 yaş için pull and bear, berskha, zara olur.
  • ayin yazari  (10.10.19 11:01:12) 
Cevaplara tesekkur ederim. @Bruce, @ayin yazari baktim bu gune ozel yuzde 20 indirim vardi Gap'te bi tane aldim. Tesekkurler.


  • hindistan cevizi  (10.10.19 13:45:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.