[]

merhaba, kadıköyde gitmeyi en sevdiğiniz kütüphaneyi soruyorum

çalışma alanının konforu, kitap bulunabilirliği vs açısından soruyorum. hangisine gideyim?
bi de kitap kafe gibi kafeler bakınıyorum kadıköy'de yine. en son 2-3 sene önce gittiğim, çok ara sokaklardan birinde böyle bir kafe vardı ama asla yerini hatırlayamam, bir arkadaşım götürmüştü. kafenin adı da rose'lu falan bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam. tam kitap kafe gibi de değildi de işte küçük şirin bir kafe, çayını kekini alıp oturuyorsun. böyle tatlış, kimsenin gelip tavuğunuza kış demeyeceği kafeler önerir misiniz kadıköy sınırları içerisinde? o ara sokaklardaki küçük tatlı kafelerden bahsediyorum.
şimdiden teşekkürler.


 
1- atmosfer için gülhane parkı içinde hamdi tanpınar kütüphanesi.
2- kadıköy'e yakın olanakları fazla olan üsküdar nevmekan kütüphanesi
3- kadıköy'de akademi 1971
  • iddaaci  (09.10.19 22:45:50) 
hafta sonu kalabalik ve biraz gurultulu oluyor ama nazim hikmet kultur merkezi de hitap edebilir sanki sana?


  • in vino veritas  (09.10.19 22:55:48) 
aa üsküdar nevmekan kütüphanesi ile nazım hikmet'i çok beğendim. teşekkür ederim <3


  • pelovann  (09.10.19 23:06:52) 
Özgen Berkol Doğan Bilimkurgu Kütüphanesi, sanirim icinde kafe falan da var..


  • cooperr  (10.10.19 01:17:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.