[]

İş aradığınız ilginç siteleri yazabilir misiniz

herkesin bildiği iş aramaları dışında hangi farklı platformlarda iş arama olayını irdeleyebiliriz?
 
İş kollarına göre WhatsApp telegram grupları.


  • olaylar olaylar  (09.10.19 22:08:45) 
Glassdoor


  • roket adam  (09.10.19 22:54:34) 
benim degil ama bir tanidigiminkini yazayim, couchsurfing. evinde kalmak bahanesiyle gittigi masum insanlara zorla cvsini vererek sonunda almanyada kendine is ayarlamisti, simdi orada yasiyor :)


  • in vino veritas  (09.10.19 22:58:02) 
Ankara'da STK alaninda çalışabilecegim bir iş arıyorum ben de. Gelbasla.com da birkaç başvuru yaptım. Var mı başka bir site peki


  • Sakinolmamlazim  (09.10.19 23:00:21) 
İşe göre değişiyor tabi, bazıları kapanmış olabilir, bildiklerim

Eleman.net
Sivil sayfalar
Dijital ajanslar
Ab ilan
Shift delete+Webrazzi
Marketing Türkiye
Bigumigu
Şirketlerin kariyer sayfaları ve mt programları
  • kaset  (10.10.19 02:08:26) 
tumislerburada.com mu ne vardı yukrıda yazılanlara ek olarak.

Bir zamanlar STK'lara güvenim varken, Türkiyede aktif olan ve mültecilerle çalışan bütün STK'ların listesini bulmuştum. Tek tek inceleyip mail atmıştım, kiminin zaten açık pozisyonları vs oluyordu kendi sitesinde. Sonra genelleştirip mülteciler dışında da çalışanlara baktım falan.

Sonra kesmedi, baktım mail atmak bedava. Ankara'daki bütün tıp merkezlerine, hastanelere ve hatta psikiyatr çalıştırmayan sağlıkla ilgili yerlere bile "bakın çok önemli bölüm, bulunması lazım. Neyse bu da özgeçmişim, call me maybe" tadında mailler attım.
Gelişigüzel psikiyatrlara da attıydım ama Ankara'da çok fazlalarmış, tek tek bulmaya canım yetmedi. Daha da işsiz kalsaydım yapacaktım ama.
Artık öyle gururmuş, idealistlikmiş falan o sınırdan vazgeçmiştim zaten. Mesleğimle ilgili (çocukları eğlememi beklemeyen) ne iş olsa yaparım modundaydım. Özetle sağa sola mail atın, gidin tek tek cv bırakın (daha da dönen olmasaydı ben de yapacaktım).

Ara ara anahtar kelimeleri Google'da aratıp 3.-4. sayfalara kadar geri gittiğim oluyordu. Mesela yenibiris.com'un kendi içine arayarak bulamadığım bazı ilanları Google'da aratarak yenibiris.com'a yönlendiğim oldu. Ne kadar saçma.
  • mor bembombom  (10.10.19 10:03:29) 
careers.un.org


  • SiyamkedisiZorro  (10.10.19 10:28:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.