[]

Avukatlık Sorusu

Merhaba, 33 yaşında abimi cuma Günükanserden kaybettik. Allah kimsenin başına vermesin gerçekten zor bir durum. 3 yıldır çalıştığım iş yerim abimin öldüğü günden beri bana mail ve mesaj ile işle ilgili sorular soruyor. Bunca acının üzerine bir de ben bunla uğraşıyorum. En son bugün dayanamadım tüm içimdekileri döktüm çalışmak istemediğimi söyledim. Gider gitmez telefonlarını ve bilgisayarını teslim edeceğim. Yalnız şirketin Allah’ı kitabı para olduğu İçin benden ihbar parasını muhakkak isteyecektir. Ben elimdeki kanıtlar ile iyiniyet ihlali neticesiyle fesih yapsam haklı olur muyum? Ankara’da bana yardımcı olacak var mı?
 
öncelikle başınız sağolsun. bir şey elde edemezsiniz. sonra bir kez daha düşünün. ani karar vermeyin.


  • ayaklibalik  (09.10.19 21:46:28) 
başınız sağolsun. birinci derece yakının ölümü halinde bir izin veriliyor ve kaç güne kadar hatırlamıyorum ama ona bir bakın.

iş yeri size bu süreçte yardımcı olmalı tabi ama siz de kendilerine kati bir dille acınız olduğunu biraz rahat bırakılmak istediğinizi anlatabilirsiniz.
anlamalarsa o izin üstüne bir de yıllık izin alın ve telefonlarınızı kapatın.
ama gidip işten ayrılmayın.
1-2 hafta daha geçince o iş size mükemmel bir kafa dağıtma imkanı olarak gelecek.
yakın zamanda babamı kaybettim ve 3 gün sonra işime döndüm. acımı yaşamama izin verdiler sağolsun ama işi gerçeklerden kaçma olarak kullanmak bende işe yaradı.
  • ozdek  (09.10.19 21:52:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.