[]

Deri botu genişletmek mümkün mü?

Linkteki deri bota benzeyen bir botun 41 numarası kalmadığı için 40 numarasını aldım. Ayağımı çok az sıkıyor gibi. Ayyakabıcıya götürsem bu botu genişletebilir mi? Ya da birkaç defa giydikten sonra bot biraz açılma yapar mı?
www.kemaltanca.com.tr 
Gecen ayak deodoranti alacagima yanlislikla ayakkabi genisletme spreyi almisim. Onu vereyim sana genişlet:)


  • stavro  (09.10.19 19:13:36) 
Ayakkabıcıda kalıba sokturacaksın, 1 gün kalacak, yarım numara falan genişleyebilir, ayakkabıda kullanılan malzemeye bağlı elbet ne kadar genişleyebileceği, işi bilen bir ayakkabıcı sana söyler bunu.


  • candanag  (09.10.19 19:46:44) 
Ayakkabıcı yanlardan sıkma yapıyorsa kalıba koyar o açar. Arkadan vurmada gidebilir ama önde problem varsa sanmıyorum.


  • Topalordek  (09.10.19 19:47:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.