[]

dijital saat tavsiyesi (akıllı bileklik tarzı da olur)

babam için düşünüyorum.

aradığım özellikler çok değil

1. saati dijital olarak göstersin
2. ışıklı olsun. ama öyle lcd ekranın arkasından ışık verilmiş şeklinde değil, doğrudan rakamların kendisi ışıktan olsun.
3. rakamları büyük olsun, yakın gözlüğü olmadan rahatça görebilsin.
4. su geçirmez olsun (yüzülebilsin).

onun dışında akıllı saatlerde bulunan adım sayar, nabız, hede hödö falan lazım değil. tek amaç gece uyandığında gözlük arama derdi olmadan karanlıkta saati görebilmek.

benim mi band 3'ü verdim, al kullan, beğenirsen senin olsun diye. beğendi ama rakamları çok ufak olduğu için işini görmedi.

bütçe de 100 lira civarı diyeyim.

 
bu özelliklerde 100 liralık saatler çok adi oluyor. Up Watchlar var rakamları gayet büyük ama suya dayanıklılığı iyi değil.

mi fit'de zaman göstergesi ayarı vardı oradan değiştirmeyi denediniz mi?
  • kablelvuku  (09.10.19 15:32:13) 
o zaman casio f91w alman lazım.
www.hepsiburada.com

"çocuk saati gibi durur" dersen metal olanını al.
www.hepsiburada.com

istersen nato strap da takarsın.
i.redd.it
  • sinek kral  (09.10.19 16:17:02 ~ 16:20:56) 
decathlonda aranan ozelliklte hem de 99 liraya saat var.


  • turbo sadık  (09.10.19 17:16:51) 
www.amazon.com

aradiginiz boyle bir sey olsa gerek.
  • tabudeviren  (09.10.19 19:40:46) 
Yakın görmezler, karanlıkta hele bir de uykudan uyanınca iyice yakın görmez oluyorlar. Dijital ekran yazıları hele hiç göremiyorlar.Olayı kol saati ile çözemezsiniz.

Benim tavsiyem İkea'da el çırpınca ışığı yanan duvar saatleri var. Net çözüm.

İlla ki kol saati diyorsan, boş ekranlı akrep,yelkovanlı, akrebi ve yelkovanı fosforlu bir saat bak.
  • Mirket  (09.10.19 20:16:01 ~ 20:19:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.