[]

Joker filmi hakkında (Spoiler yok)

Merhabalar

2019 Joker filmi tam olarak Joker'in nasıl joker olduğu konusunda değil değil mi?

Yani benim bildiğim, daha eski bir film var (hatta 45 dakikalık bir belgesel miydi neydi böyle fabrikada fln geçiyordu sanki) bu konu ile ilgili.

Nedir yani?

 
joker'in nasıl joker olduğu konusunda farklı yorumlar var. çizgi romanda başka, filmlerde başka bir orijin hikayesi var. hatta resmi dc dizisi olan gotham'da bile joker'in kökeni farklı işlendi.

bu film yönetmenin kendi joker tasviri üzerinden ilerliyor. joker'in joker olmadan önceki 1-2 ayı gibi bir süreye odaklanıyor diyebiliriz. niye o halde olduğunu da anlatıyor ama olay örgüsü bardağı taşıran son damlanın 1-2 ay öncesinden itibaren şekilleniyor.
  • Bruce  (08.10.19 21:26:14 ~ 21:27:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.