[]

Konut kredisinde Tapu Randevusuna Gidilmezse Ne olur?

banka tapu icin bir randevu verdi ve alici bu randevuyu kacirirsa ne oluyor? krediye yeniden mi basvurulur (ekspertiz ivir zivir bastan yapilir) ya da yeni bi randevu mu verilir?
 
Hayır ertesi gün gider yaparsınız, genelde o işleme bakacak olan avukat aynı gün aynı tapu dairesinde başka işlere de bakmış oluyor. Gerçi bu sıralar biraz gevşek tapu daireleri, yani en fazla avukat bıdı bıdı yapabilir ben geldim siz gelmediniz diye.

Randevuya gidemeyecekse avukata haber vermekte fayda var, belki o gün sadece sizin iş için gelecektir tapu dairesine.

Ama dünyanın sonu değil yani, ertesi gün gider yaparsınız satışı. Her şey hazır zaten.
  • John Bloor  (09.10.19 09:34:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.