[]

Ek uçak seferleri açılıyor m?

Soru 1: Ocak'ta yapacağım Prag ziyareti için şimdiden bilet baktım, Sabiha Gökçen'den Pegasus uçuşu sadece bir tane var o da istediğim saate değil(sabah saatleri). THY'de var uçuşlar ama taa üçüncü havalimanına gitmek istemiyorum. Demem o ki; biraz daha beklesem önümüzdeki ay Pegasus yeni seferler koyuyor mu? Fiyatlar çok mu yükselir uçuş gurmesi duyurucular?

Soru 2: Bilet ayırtma durumu var mı otobüste olduğu gibi? Şu anda olan bileti ayırtayım, sonra daha uygun bir saate sefer açılırsa bunu iptal ederim, gibi.


 
oraların sabit slotları var. Kimse yılbaşı diye ek sefer koymaz.


  • catch the arrow  (08.10.19 17:45:53) 
yeni havalimanına gitmen için araç ayarlayabilirim


  • pazarlamacı  (08.10.19 18:21:10) 
Bilet rezervasyon işlemi çok kısa süreler için oluyor. Yani bugün rezerve ediyorsun en geç 48 saat içinde almalısın gibi.


  • elorelia  (08.10.19 18:51:46) 
yurtdışına o şekilde ek sefer olmaz alınan slotlar bellidir 6 ay 1 yıl önceden belirlenip duyurulur.


  • basond  (08.10.19 19:17:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.