[]

Joker'i IMAX izlemek daha mı iyi olur?

Sb
 
güzel film falan da imax da izlenmese de olur. thor ragnarok desen imaxda izle derdim.


  • charlotte blanc  (08.10.19 16:29:09) 
ben imax de izledim. öneririm kesinlikle daha iyi.


hatta gold class 4d gibi sinema salonları yerine her zaaman mümkün oldukça imax tercih ederim. her zaman daha iyi
  • isminivermekistemeyensuser  (08.10.19 17:09:52) 
Aksiyon filmi falan olsa anlarım da joker gibi bir filmi imax izlemek gördüğüm en gereksiz tercih. Oldu olacak 3D izleyin.


  • catch the arrow  (08.10.19 17:47:18) 
The dark knight’ı imax de izlemiştim öyle aman aman bir artısı yoktu.


  • goodman  (08.10.19 18:20:30) 
İmax iyi ama hocam çok da farkı olmaz bence.


  • bbb_1  (08.10.19 20:12:50) 
hayir hic farketmez. paran cebinde kalsin. sorarlarsa gene imax'ta izledim dersin her turlu.


  • hot potato  (08.10.19 20:16:34 ~ 20:17:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.