[]

Kalça-bel ağrısı

Merhaba, az önce tuvaletten çıktıktan sonra sol kalçam ile belim arasındaki bölgede ağrı başladı. Otururken, eğilirken ağrıyor. Yoğun bi tempodayım ve iyileşmesi gerek. Doktora gideyim mi yoksa kendiliğinden geçer mi?
 
skolyoza bağlı ağrı olabilir. gidin.


  • kablelvuku  (08.10.19 12:54:58) 
anlattıklarına bakılırsabelki fıtık başlangıcı bile olabilir zaman geçmeden doktora gitmeni tavsiye ederim


  • uykusuzgeçengeceler  (08.10.19 14:06:04) 
%90 fitik


  • E.R.W.  (08.10.19 14:43:03) 
Doktora gidin. Fıtık olmayabilir. Siyatik olabilir, priformis kasının kısalması olabilir, bursit olabilir. Hepsini üzerinde toplamayı başarmış bir oturan beyaz yakalı olarak söylüyorum: Oturmayın, yürüyüş yapın!


  • SiyamkedisiZorro  (08.10.19 15:26:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.