[]

İett öğrenci kartını aylık hale getirme

Nasıl yapılır bu nane? 40 lira oldu mu bu arada?
 
İstanbulkart yüklemesi yapan biir büfeye kartla birlikte 40₺ uzatıp aylık diyorsun gerisini adam hallediyor.


  • nrmnm  (08.10.19 11:04:19) 
@insan opusen hayvandır Uzun araştırmalar sonucu her bilgiye googledan erişilebilir. Bu site kapansın o zaman :)

Verdiğiniz bilgileri ben de gördüm fakat orada mavi kart başvuru ve öğrenci kartı başvuru yerleri var. Öğrenci aylık mavi kart başvuru yeri yok. Mavi karta başvuru yapmaya çalıştığımda öğrenci kısmı çıkmıyor. Ve uyarı veriyor "sadece öğrenci indirimli kartlara 40 TL" vs. gibisinden. Fakat nasıl bir yol izlememiz gerektiği anlatılmamış.
  • sorubankasi  (08.10.19 11:09:34) 
nrmnm +1


  • lcha  (08.10.19 11:30:20) 
Ogrenci kartinizla bufeye gidiyorsunuz o kadar. Ayri bir kart yok. Aylik oderseniz aylik, odemezseniz normal devam ediyor.


  • red g  (08.10.19 12:45:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.