[]

düğün vs

Çok yakın olmadığınız mesela üniversiteden eski bir arkadaş veya iş arkadaşı sizi düğününe çağırınca gidiyor musunuz?Bu yaz 3 defa düğüne gitmek zorunda kaldım ve her seferinde gram altın götürdüm ancak işin garip tarafı bu insanlarla merhaba nasılsın ne yapıyorsun gibi günlük konuşmalar dışında bir yakınlığım yok.Ama biri çağırdığında reddemiyorum. Siz bu durumlarda ne yapıyorsunuz acaba?
 
düğünlerin aranılan insanı,

her merhaba diyene gramla gidiyosan tabi çağırırlar :D
  • brkylmz  (07.10.19 23:39:58) 
Yakın gördüğüm insanlar haricinde düğünlere gitmiyorum.


  • fotrsapka  (07.10.19 23:43:48) 
Birbirini tanımayan 2 kişiye yaptım. yıllık iznime denk geliyor, şehir dışındayım diyip gitmedim. Reddedemiyorum enteresan bir sebepmiş. Yeterince kararlı olursan edersin bence.


  • Bruce  (07.10.19 23:44:15) 
Çok yakın olmadığı sürece gitmiyorum. En son 1 yıl beraber kaldığım ev arkadaşım çağırdı gitmedim.


  • valarmurgulis  (07.10.19 23:54:52) 
gitmem. hadi bir delilik yapıp gidiyorum diyelim gram asla takmam.


  • elorelia  (08.10.19 09:48:33) 
çok net gitmiyorum ben.
birinci derece akraba olmadığı sürece işim olmaz.

  • teritori  (08.10.19 11:42:38) 
yakın arkadaşlarımınki de dahil hiçbir düğüne gitmedim. düğünleri sevmiyorum diyorum bitiyor olay.


  • ruhen hastayim ben  (08.10.19 11:46:27) 
çok yakın biri değilse gitmem. çok yakın olmayan akraba arkadaşa da gitmem. son 5 yılda 2 düğüne gittim. gitsem de altın falan takmam. amaç mutlu gün paylaşmak. bahaneye ihtiyaç varsa, çok istemek ama: işten izin alamamak, o tarihte o şehirde olamamak, o tarihte yurt dışında olmak, o tarihte çok hasta olmak, o tarihte aşırı yakın akrabanın düğününde olmak zorunda olmak :D


  • 9kuyruklukedi  (08.10.19 11:59:31 ~ 12:05:52) 
teşekkürler arkadaşlar ,sanırım biraz daha kararlı olmam gerekiyor :)


  • bbb_1  (08.10.19 20:32:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.