[]

Kişisel verilerin işlenmesine dair açık rıza beyanı

Merhaba,

özel sağlık sigortası yaptırırken / yenilerken bu form onaylanmak zorunda mı? formda "onaylıyorum" ve "onaylamıyorum" olarak iki ayrı seçenek olmasına rağmen müşteri temsilcisi onaylamamam durumunda işlem yapamayacağını söylüyor.


 
Tabi ki istediğinizi işaretleyin. Yapamayacağını mail atsın, firmanın genel müdürlüğüne atın maili. Sizin sağlık sigortası yaptırmanıza dair yasal sağlıksal Vs kısıtlarınız yoksa sigorta yapmak zorundalar. Bu tarz sorularda tüketici hattını ya da bölgenizdeki tüketici hakem heyetini arayın. Ayrıca size yapamam diyen calısandan bunun yazılı kuralını görmek istediğinizi söyleyin.


  • ykyt  (07.10.19 15:57:43) 
bu kişisel veriler mevzusu 2 ucu boklu değnek. izin verilmediğinde gerçekten hiçbir işlem yapamayacak kadar kısıtlıyor devlet.


  • lcha  (07.10.19 16:25:25) 
Firma kişisel verileri işlemeden sigortayı nasıl yapacak o takıldı kafama. Ama mail garanti çözüm bencede ya da görüşme ses kaydı alıyoruz diyor ya sende o ara bende alıyorum haberiniz olsun de işlemin neden yapılmadığına dair gerekçe olur elinde.


  • Topalordek  (07.10.19 16:49:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.