[]

Baş dönmesi

Yazın iki kere, dümdüz yolda yürürken ayağımı boşluğa basmışım gibi hissetmiş -enseme biri vurmuş da sendelemişim gibi- ama baş dönmesine rağmen yürümeye yavaş da olsa devam etmiştim, üzerine düşmemiştim.

Son üç gündür başımı yastığa koyduğumda 15-20 saniye başım dönüyor. Geçsin diye hareketsiz yatıyorum. Iki sefer de ayaktayken baş dönmesinden dengemi sağlamakta zorlandığım oldu.

Vertigo mu bu acaba?

Nöroloji randevusu mu yoks KBB randevusu mu almalıyım?

 
fazla stres altındaysanız da olur. vertigo da olabilir. önce nörolojiye görünmekte fayda var sonra kbbye gidebilirsiniz.


  • dedim ben sana  (07.10.19 14:09:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.