[]

Amsterdam gezisi

Merhaba amsterdama 3 gece 4 gün bir gezi planlıyorum tur firmaları aracılığıyla mı gitsem yoksa airbnb tarzı sitelerle kendim mi oluşturmalıyım tatil planımı.
 
dunyanin neresine gidersen git, bence gezini kendin planlamalisin.
hem daha guzel gezersin, hem de daha cok insanla temas edersin, hem de tatil daha ucuza mal olur.

  • ebabil curnatasi  (07.10.19 10:18:55) 
arada çok fiyat farkı yoksa nereye gidersen git, kendin git. özellikle de amsterdam'da malum sebeplerden dolayı spontane takılmak daha eğlenceli. güzelim şehri japon turist gibi gezip heba etme.


  • sir gawain  (07.10.19 10:30:25 ~ 10:31:50) 
@ebabil curnatasi +1
sir gawain +1

Aralık ayında gideceğim bir aksilik çıkmazsa. Tavsiyem kendiniz gitmeniz. Tur şirketleri belli noktaları gezdiriyor hep.

Oteller bana biraz pahalı geldi. Yine de oteli tercih ettim. Airbnb ve benzerlerini denemeye fırsatım olmadı hiç. Airbnb'i de tercih edebilirsiniz.
  • put it in your appropriate place  (07.10.19 11:20:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.